Image

O Firmie

 

 

Marcel S.A. istnieje na rynku od 1992 roku. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Zielonce pod Warszawą, ale obszarem swojego działania obejmuje całą Polskę.

Podstawowym założeniem firmy jest kompleksowe wspomaganie informatyzacji w diagnostyce medycznej. Szybki rozwój i duże zapotrzebowanie na nasze produkty sprawiło, że zajmujemy znaczące miejsce wśród Polskich producentów oprogramowania i aparatury.

Od początku swego istnienia związaliśmy się z rynkiem medycznym. Współpracujemy nie tylko z Laboratoriami Diagnostycznymi oraz Zakładami Patomorfologicznymi, ale również wszelkiego rodzaju placówkami naukowymi, weterynaryjnymi, chemicznymi itd.

Działania firmy sięgają od opracowań teoretycznych, przez konkretne rozwiązania techniczne, produkcję, wdrożenia, handel i serwis, po działalność edukacyjną i szkoleniową.

Oferujemy naszym Klientom kompletne rozwiązania, zapewniając najwyższą jakość oferowanych produktów i usług oraz profesjonalną obsługę Klienta oraz skuteczne rozwiązania odpowiadające rosnącym potrzebom i wymaganiom Użytkowników.

Mamy nadzieję, że proponowane przez nas rozwiązania spełnią Państwa oczekiwania i dołączą Państwo do grona zadowolonych Klientów.